GIETRZWAŁD - ŚW. LIPKA - STOCZEK KLASZTORNY - ŚW. WODA - SOKÓŁKA - NIEPOKALANÓWpielgrzymkadoświadczenie wiaryspotkanie z historią

Image
Zapraszamy Cię do wyjątkowej podróży, która przyniesie nie tylko chwile skupienia, ale utwierdzi w pięknie polskiej duchowości. Nasza pielgrzymka prowadzić będzie przez serce polskiego Kościoła. W programie jest Gietrzwałd - miejsce objawień Matki Bożej, św. Lipka, Stoczek Klasztorny, Św. Woda, Sokółka oraz Niepokalanów.

Pielgrzymka odbędzie się pod opieką Księdza Tomasza Bunikowskiego – duszpasterza o wielkim darze przekazywania głębi duchowego przesłania. Ks. Tomasz prowadzi fascynujący kanał na YouTube, gdzie dzieli się mądrością, wspierając widzów w duchowym rozwoju, tak aby pomóc ludziom lepiej zrozumieć Kościół i wiarę. Jego serce otwarte na ludzi sprawia, że jest nie tylko duszpasterzem, ale także przewodnikiem w podróży ku głębszej relacji z Bogiem. 

Dołącz do nas, aby przeżyć chwile refleksji, modlitwy i spotkania z polską tradycją religijną. Poczuj siłę wspólnej modlitwy na trasie "Śladami Wiary"!


Podstawowe informacje

Image
Miejsce - Gietrzwałd, św. Lipka, Stoczek Klasztorny, Św. Woda, Sokółka oraz Niepokalanów.
Termin - 29.04-02.05.2024 r.

Liczba nocy - 3
Cena za osobę - 1190 ZŁ

Plan pielgrzymki

BOGATYNIA-GIETRZWAŁD


Wyjazd w godzinach porannych. Przejazd do GIETRZWAŁDU, miejsca objawienia Najświętszej Marii Panny, które do tej pory jako jedyne na ziemiach polskich zostały oficjalnie uznane przez władzę kościelną. Głównymi wizjonerkami były trzynastoletnia Justyna i dwunastoletnia Barbara. Matka Boża przemówiła do nich po polsku, co podkreślił ks. Franciszek Hipler, w języku takim, jakim mówią w Polsce. Wizyta w Kościele i spacer po okolicy, Msza św., modlitwy wieczorne przed Cudownym Obrazem Matki Boskiej Gietrzwałdzkiej.  Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.


Śniadanie, przejazd do ŚW. LIPKI – zwiedzanie barokowego Sanktuarium Maryjnego, podziwianie pięknie, bogato zdobionego prospektu organów należących do najwspanialszych prospektów barokowych w Europie. Obudowa zdobiona jest złoconym ornamentem liści akantu.  Msza Św. w Sanktuarium. Czas wolny na indywidualne modlitwy. Przejazd do Sanktuarium Matki Bożej Pokoju w STOCZKU KLASZTORNYM. Zapoznanie się z historią miejsca. Modlitwy o pokój przy Obrazie Matki Bożej. Powrót do GIETRZWAŁDU. Wieczorne modlitwy w Kościele. Obiadokolacja i nocleg

Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w ŚWIĘTEJ WODZIE, Msza Św. To tutaj przybywają pielgrzymi, aby wypłakać przed Maryją swoje troski, bóle i cierpienia, ale także by patrząc na Nią i na Jej Syna, odzyskać nadzieję i odwagę do znoszenia trudów ziemskiej pielgrzymki, do dźwigania swoich codziennych krzyży. Zapoznanie się z historią Sanktuarium, czas wolny. Przejście na Górę Krzyży. Przejazd do SOKÓŁKI: nawiedzenie miejsca cudu eucharystycznego, czas na modlitwy i skupienie. Przejazd na nocleg. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.


Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną. Przejazd do NIEPOKALANOWA, Msza Św., spacer i modlitwy w sanktuarium Niepokalanej i św. Ojca Maksymiliana Marii Kolbego, wizyta w kaplicy Świętego, którą zbudował i w której odprawiał Msze Św. Czas wolny. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd w godzinach nocnych.
UWAGI:
  • Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Bilety wstępu dodatkowo płatne – fakultatywnie – we własnym zakresie. Pilot nie oprowadza wewnątrz zwiedzanych obiektów. Zakwaterowanie w pokoju 1 osobowym – na zapytanie.

    Podczas zwiedzania obiektów sakralnych zbierane są od uczestników ofiary o dowolnej wysokości.


Cena zawiera
- Przejazd autokarem
- 3x noclegi pok. 2,3,4 os. z łazienkami
- 3x śniadania, 3x obiadokolacje
- Opieka duszpasterza
- opieka pilota na całej trasie
- ubezpieczenie NNW
- opłaty TFG, TFP
- opłaty parkingowe,
- opłaty drogowe
- słodki poczęstunek
Cena nie zawiera

Najczęściej zadawane pytania
1. Jak mogę zarezerwować wycieczkę?
Rezerwacja jest łatwa! Możesz to zrobić online poprzez naszą stronę internetową lub skontaktować się z naszym biurem: 

📞ZADZWOŃ DO NAS: 721-332-998
📩NAPISZ DO NAS: biuro@kitatravel.pl

Pielgrzymuj
z nami

ILOŚC WOLNYCH MIEJSC38%
JAK WYSOKO KLIENCI OCENIAJĄ TĄ WYCIECZKĘ100%

Poleć znajomym

Zarezerwuj pielgrzymkę
Proszę wypełnij wszystkie pola!
Image

KITA TRAVEL

ALEKSANDRA KITA
Gwiezdna 8/26,
59-220 Legnica

TEL. 721332998
biuro@kitatravel.pl