Image

O mnie

Aleksandra Kita

„Nikt nie może zabrać nam piękna, które dało nam podróżowanie

Image
Image

Jestem Aleksandra.
Moja historia podróżnicza zaczęła się od najwcześniejszych lat, kiedy to moja babcia, która prowadziła biuro podróży przez blisko trzy dekady, przekazała mi iskrę pasji do odkrywania świata.


Już jako mała dziewczynka uczestniczyłam w wielu wyprawach, siedząc na fotelu pilota wnikliwie obserwując na czym polega ta praca.

Była to dla mnie nie tylko przygoda, ale prawdziwe odkrywanie tajemnic turystyki za kulisami.

Gdy miałam zaledwie 9 lat, wzięłam w rękę parasolkę i z wdziękiem kierowałam turystów z Watykanu do metra w Rzymie. To wtedy zrozumiałam, że każdy krok, każde wspólne doświadczenie podróży, tworzy niezapomniane wspomnienia i inspiruje do odkrywania nowych horyzontów.


Dzięki mojej podróżniczej rodzinie poznałam sekrety organizacji podróży i doznań, które można czerpać z podróżowania. W wieku 11 lat dostałam moją pierwszą kamerę, która była moim wiernym towarzyszem w kreowaniu podróżniczych vlogów. To był początek mojej autentycznej przygody z opowiadaniem o fascynujących miejscach, kulturach i ludziach na całym świecie.


Dzisiaj, jako twórczyni marzeń i pasjonatka podróży, kontynuuję tę inspirującą podróż. Biuro Podróży - KITA TRAVEL jest owocem mojej miłości do odkrywania, dzielenia się doświadczeniami i kreowania niesamowitych wyjazdów autorskich.

Dążę do tego, by moje podróże były wyjątkowe - nie tylko jako zwyczajne wakacje, ale autentyczne przygody, które zostawiają trwały ślad w sercach podróżników.

Razem odkrywajmy świat, kroczmy nieznane ścieżki i twórzmy niezapomniane wspomnienia. Bo życie jest najpiękniejszą podróżą, a ja jestem tu, by pomagać Ci odkrywać jego nieskończone piękno.

Image

KITA TRAVEL

ALEKSANDRA KITA
Gwiezdna 8/26,
59-220 Legnica

TEL. 721332998
biuro@kitatravel.pl