Opis wycieczki
Praga to więcej niż tylko miejsce na mapie. To miasto historii, sztuki, kultury i niesamowitej atmosfery. Spacerując malowniczymi uliczkami, poczujesz, jak historia ożywa w starożytnych murach, a klimatyczne kawiarenki zachęcają do zatrzymania się na chwilę i delektowania się lokalnymi przysmakami.
Terminy:
sobota, 29.06.2024 r. (wolne miejsca - 30)
Opis wycieczki
To kraina wspaniałych krajobrazów, gdzie natura stworzyła swoje arcydzieła! Odkryj malownicze wąwozy, imponujące formacje skalne i tajemnicze jaskinie. Stań na moście Bastei, gdzie widoki sprawią, że się zachwycisz.
Terminy:
sobota, 25.05.2024 r. (wolne miejsca: 30)
sobota, 21.09.2024 r. (wolne miejsca: 30)
Opis wycieczki
Odkryj sieć wodnych szlaków, które prowadzą przez urokliwe wsie otoczone zielonymi lasami. Poznaj tradycję pływania łódką przez malownicze kanały, degustuj świeże ogórki spreewaldzkie i pozwól, by spokojna atmosfera tego miejsca zabrała Cię w podróż do świata spokoju i harmonii.
Terminy:
22.06.2024 r. (wolne miejsca: 30)
14.09.2024 r. (wolne miejsca: 30)

Zorganizuj z naszą pomocą podróż szytą na miarę!

Niezależnie od tego, czy planujesz wyjazd firmowy, szkolny, rodzinny czy integracyjny, z nami możesz zrealizować swoje plany!

W zależności od liczby chętnych osób, zorganizujemy dla Was podróż dopasowaną do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Nie musisz martwić się o logistykę czy planowanie - my zajmiemy się wszystkim! Od luksusowego wyjazdu po rodzinne przygody, mamy doświadczenie w organizacji podróży dla różnorodnych grup.

Skontaktuj się z nami już dziś, a wspólnie stworzymy niezapomnianą podróż, która będzie spełnieniem Waszych marzeń!
Czekamy na Twój kontakt!
Image

KITA TRAVEL

ALEKSANDRA KITA
Gwiezdna 8/26,
59-220 Legnica

TEL. 721332998
biuro@kitatravel.pl