Opis wycieczki
Rejs statkiem po fiordach to doskonały sposób na zbliżenie się do tych malowniczych zatok, ukazując ich majestatyczne piękno z perspektywy wody. Podczas takiego rejsu możesz podziwiać strome klify, majestatyczne góry, a także piękne wodospady, które zdobią skaliste krajobrazy. To nie tylko podróż, to niepowtarzalna okazja, by zanurzyć się w magicznej atmosferze fiordów norweskich i zachwycić się ich dzikością i nieprzemijającym pięknem.
Termin: 2-8.08.2024 r. (wolne miejsca: na zapytanie)
Statek: Costa Diadema ****
Opis wycieczki
Przygoda na statku MSC Armonia 4* to prawdziwa podróż w czasie i przestrzeni. Wyruszając z malowniczej Wenecji, płyniesz w objęcia czarującego Adriatyku i mitycznego Morza Jońskiego. Po drodze zatrzymujesz się w perłach południowej Europy, jak niezwykle urokliwym Dubrowniku czy majestatycznym Kotorze. Korfu i Zakhyntos otwierają drzwi do niezwykłego świata greckiej historii i przyrody, a Bari kusi smakiem włoskich specjałów.
Termin: 30.09-7.10.2024 r. (wolne miejsca: na zapytanie)
Statek: MSC Armonia ****

Nie znalazłeś/aś idealnego rejsu? Skontaktuj się z nami!

Jeśli żaden z powyższych rejsów ani terminów nie spełnia Twoich oczekiwań, nie martw się! Nasze biuro podróży oferuje szereg innych propozycji, które mogą być idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i preferencji.

Skontaktuj się z nami, a nasi doświadczeni doradcy podróży pomogą Ci znaleźć idealną opcję dopasowaną do Twoich wymagań. Niezależnie od tego, czy marzysz o romantycznym rejsie, aktywnym wypoczynku czy zwiedzaniu egzotycznych miejsc, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!

Skorzystaj z naszego doświadczenia i zaplanuj wymarzoną podróż już dziś!

NAPISZ DO NAS: biuro@kitatravel.pl    |    ZADZWOŃ: Aleksandra 721 332 998 lub Krystyna 603 910 749
Image

KITA TRAVEL

ALEKSANDRA KITA
Gwiezdna 8/26,
59-220 Legnica

TEL. 721332998
biuro@kitatravel.pl